KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746563
nr 1374 6563
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1900-tal, flickor med kaniner. Olja på pannå, 39x29 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:18:16
700 kr